On AirDíl pátý - Slib - Promessa -

Středa 19. listopadu 2003, 03:38

Rabaro cvičí dívku jménem Claes ve střelbě a zároveň sní chodí rybařit. Pro Claes jsou to cenné zkušenosti, ale blíží se den, kdy Rabaro odejde.
Díl čtvrtý - Hračka - Bambola -

Středa 12. listopadu 2003, 03:38

Ačkoliv Toriera vychází dobře jak s Henriettou tak Josem, její vztahy s vedoucím Hirshem nejsou dobré. Blíží se vánoce, ale oba musí odjet do Neapole, kde mají najít bývalého šéfa mafie. Jak to všechno dopadne? Sledujte 4. díl.
Díl třetí - Malý chlapec - Ragazzo -

Středa 29. října 2003, 03:38

V tomto díle můžeme sledovat osudy dívky jménem Riko. Ta při průzkumu místa, kde se má konat další akce, potkává chlapce jménem Emilio. Ten pracuje jako hlídač hotelu a velmi se zajímá o Riko a její housle. Později se Riko převlečena za služku dostává do hotelu, kde bezpečně plní svůj úkol.
Díl druhý - Pozorování hvězd -

Středa 15. října 2003, 03:28

Po prozrazené akci se Henrietta obává, že ji Joze nebude mít rád, pro něj to však bylo poučné. Později bere Henrietu sebou na střechu, kde pozorují noční oblohu.
Díl první - Starší bratr, mladší sestra - Fratello -

Středa 8. října 2003, 27:38

Umírající, vážně zraněná dívka - Henrietta, se ocitá v neziskové organizaci chránící blaho společnosti. Ačkoliv má tato organizace statut zpravodajské služby, brzy prochází Henrietta i bojovým výcvikem pod dohledem svého vedoucího - Jozeho, který ji rovzněž pomáhá potlačit vzpomínky na minulost.
Při prvním zásahu, kdy tým operuje proti teroristům, se Henrietta rozzuří a tak prozradí celou akci.
onair.html

Úvodní stránka