Postavy
>> Henrietta / Henrietta

Jejím vedoucím je JOZE, kterého má ráda. Rodinu ji zabili. V době, kdy je vážně zraněná (umírá), otřesená a uvažuje o sebevraždě je připojena k organizaci. Henrietta je tichá a nevinná. Vyrůstala v bohaté rodině s dobrou pověstí.
 
 
>> JOZE

Byl přidělen k Henrietě, kterou bere jako svou mladší sestřičku a často sní chodí ven. Má jiné metody než Jean a svou svěřenkyni má rád.>> Riko / Rico

Jejím vedoucím je Jozeho starší bratr Jean. Dříve než přišla do organizace, byla upoutána na lůžko a nemohla se vůbec hýbat. Má radost ze svého nového těla a je z něj šťastná.
 
 
>> Jean

Je přísný a nic nedělá neúčelně. Riko bere jen jako "pracovní nástroj"

>> Toriera / Triela

Jejím vedoucím je Hill Shah. Je moudrá, užitečná, vzorná a v boji chladnokrevná. Vypádá drsně, ale ve skutečnosti je jemná. Ačkoliv není v organizaci spokojena, chápe, že může žít jen zde.
 
 
>> Hill Shah

Německý úředník, který se stal vyšetřovatelem Europolu a poté přešel do organizace. Ačkoliv nemá rád přehnanou kázeň, není příliš spokojen s Trielou.

>> Kuraesu / Claes

Jejím vedoucím je Rabaro, který je však při "nehodě" zabit. Claes vyniká v čtení, zahradnictví a v hudbě, ale její fyzička je hodně slabá. Na škodu je i její upřímná povaha.
 
 
>> RABARO

Původem armádní policejní kapitán. Do organizace přišel z důchodu na pozvání Jeana. Má potíže s nohou, kterou si poranil při jedné akci. Claes horlivě trénuje.

>> Angelica / Angelica

Jejím vedoucím je Maruko. Rodiče byli zabiti pro pojistku, ona však smrti unikla a nyní je v organizaci. Ačkoliv chce pracovat, má špatné zdraví a často navštěvuje nemocnici.
 
 
>> MARUKO

Dříve patřil k Ministerstvu vnitra - centrální části pro mírovou strategii, byl však propuštěn kvůli zraku. Ačkoliv se ze začátku Angelice horlivě věnoval, později jeho zájem upadl.Úvodní stránka